LO dla dorosłych

Plan zjazdów III rok VI semestrgroup of teens students hanging out at school

Prywatne Liceum Ogólnokształcące DELTA – dla dorosłych – 3 letnie

BEZPŁATNE!

Jesteśmy nowoczesnym liceum zorientowanym na wygodę i komfort nauki naszych słuchaczy. Wasz cel jest naszym celem. Troszczymy się nie tylko o poziom Waszej wiedzy, ale również o doskonały klimat nauki i przyjazną, życzliwą atmosferę panującą na każdym etapie nauki.

Mieścimy się we własnym zabytkowym budynku położony w ścisłym centrum Szczecina, w pobliżu Zamku Książąt Pomorskich, w którym systematycznie podnosimy standard warunków nauki, dla Waszej wygody.

Posiadamy uprawnienia szkoły publicznej, więc naszym słuchaczom przysługują uprawnienia identyczne jak uczniom szkół państwowych, wydajemy dokumenty które są honorowane przez wszelkie urzędy: ZUS, gminy, sądy. Legitymacja szkolna uprawnia do zniżek w przejazdach zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Nasza starannie dobrana, życzliwa i przyjazna kadra pedagogiczna z których wiele osób jest egzaminatorami Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej, podzieli się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniem, solidnie i z zaangażowaniem przygotowując Was do matury. Matura, którą u nas zdacie jest identyczna z maturą zdawaną w szkołach dziennych młodzieżowych.

Chcemy aby okres nauki w naszej szkole pozostał dla Was pięknym wspomnieniem nauki połączonej z dobrą zabawą.

Możesz uczyć się u nas w trybie zaocznym i wieczorowym. Zajęcia w trybie zaocznym odbywają się w soboty i niedziele co dwa tygodnie. W trybie wieczorowym odbywają się popołudniami przez wybrane 3 dni tygodnia.

Prowadzimy stały nabór na wszystkie semestry bez egzaminów wstępnych!
Zapraszamy osoby, które ukończyły szkołę podstawową, gimnazjum, bądź szkołę zawodową.
Jesteśmy rzetelną i wiarygodną szkołą, istniejemy od 1994 roku.

Przy zapisie należy złożyć:
– świadectwo ukończenia szkoły podstawowej, zawodowej
   bądź gimnazjum,
– podanie – ankieta,
– trzy zdjęcia.

Przyjmujemy zapisy do wyczerpania limitu wolnych miejsc.

Serdecznie zapraszamy!