Technikum

Technikum DELTA

Najnowocześniejsze technikum w Szczecinie!

Nowe technologie, multimedia i e-learning!

Jesteśmy szkołą posiadającą już dwudziestopięcioletnie doświadczenie w kształceniu zawodowym. Posiadamy wysoce wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, która jest gotowa przekazywać swoją ogromną wiedzę i zawsze służyć pomocą.

Wiedzę i praktykę w nauczaniu zawodowym dorosłych postanowiliśmy przenieść na grunt młodzieżowy. Jesteśmy do tego profesjonalnie przygotowani, gdyż podążamy z duchem czasu unowocześniając naszą szkołę, aby nauka była ciekawa, przyjemna i obfitująca w szereg możliwości rozwoju.

Szkoła dysponuje własnym budynkiem i nowoczesnym wyposażeniem, które umożliwia spokojną i efektywną pracę. Jesteśmy w stanie zaoferować szereg zajęć pozalekcyjnych, na których uczeń może rozwijać swoje zainteresowania.  Dysponujemy klubem muzycznym i teatrem, dzięki czemu oferujemy możliwości rozwoju artystycznego.

Ważnym atutem szkoły jest jej lokalizacja, która zapewnia sprawne i szybkie przemieszczanie się w każdy zakątek miasta. Nasza własna zabytkowa kamienica, w której prowadzone są zajęcia, położona jest w jednym z najbardziej malowniczych miejsc w centrum Szczecina, niedaleko Zamku Książąt Pomorskich.

Jako prężnie działający i ciągle rozwijający się ośrodek egzaminacyjny znamy wszelkie trudności związane z nauczaniem i potrafimy sobie z nimi profesjonalnie radzić.

Oferowany szeroki wybór kierunków w młodzieżowym Technikum DELTA daje uczniom możliwość wyboru wymarzonej drogi do przyszłej kariery zawodowej. Każdy kierunek jest niezmiernie ciekawy i prowadzony przez wysoce wykwalifikowanych nauczycieli.

Po ukończeniu nauki w naszej szkole i zdaniu egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe absolwent uzyskuje specjalistyczne kwalifikacje zawodowe honorowane na terenie kraju oraz innych państw Unii Europejskiej.

Absolwenci naszej szkoły, prócz możliwości zatrudnienia w wybranych przez siebie przedsiębiorstwach, mają oczywiście możliwość założenia własnej działalności gospodarczej, do której prowadzenia zostaną profesjonalnie przygotowani.

Zapraszamy do wyboru Technikum DELTA nowoczesnej szkoły prowadzonej przez doświadczoną kadrę, gotową pomóc młodzieży wybrać wspaniałą, przyszłą drogę życiową.