Szkoły Policealne DELTA


BEZPŁATNE I PŁATNE KIERUNKI!

Jesteśmy nowoczesnym Studium Policealnym zorientowanym na wygodę i komfort nauki naszych słuchaczy. Wasz cel jest naszym celem. Troszczymy się nie tylko o poziom Waszej wiedzy, ale również o doskonały klimat nauki i przyjazną, życzliwą atmosferę panującą na każdym etapie nauki. Posiadamy najszerszą gamę zawodów na poziomie technika. Systematycznie poszerzamy naszą ofertę o nowe kierunki zawodowe. U nas każdy znajdzie coś dla siebie.

Mieścimy się we własnym zabytkowym budynku położony w ścisłym centrum Szczecina, w pobliżu Zamku Książąt Pomorskich, w którym systematycznie podnosimy standard warunków nauki – dla Waszej wygody.

Posiadamy uprawnienia szkoły publicznej, więc naszym słuchaczom przysługują uprawnienia identyczne jak uczniom szkół państwowych, wydajemy dokumenty które są honorowane przez wszelkie urzędy: ZUS, gminy, sądy, itp. Legitymacja szkolna uprawnia do zniżek w przejazdach zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Nasza starannie dobrana, życzliwa i przyjazna kadra pedagogiczna z których wiele osób jest egzaminatorami Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej, a niektórzy nawet autorami zadań egzaminacyjnych, podzieli się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniem, solidnie i z zaangażowaniem przygotowując Was do egzaminu z przygotowania zawodowego.

Chcemy aby okres nauki w naszej szkole pozostał dla Was pięknym wspomnieniem nauki połączonej z dobrą zabawą.

Możesz uczyć się u nas w trybie zaocznym, dziennym i wieczorowym. Zajęcia w trybie zaocznym odbywają się w soboty i niedziele co dwa tygodnie. W trybie dziennym 3 lub 4 wybrane dni w tygodniu, wieczorowo odbywają się popołudniami przez wybrane 3 dni tygodnia.

Jesteśmy rzetelną i wiarygodną szkołą, działamy od 1994 roku. W tym roku nasza szkoła kończy 24 lata!

Przy zapisie należy złożyć:
– świadectwo ukończenia szkoły średniej,
– podanie – ankieta,
– trzy zdjęcia.

Przyjmujemy zapisy do wyczerpania limitu wolnych miejsc.

Serdecznie zapraszamy!